Hp Neden Bu Kadar Popüler?

HP Yazıcıları dünya çapında bilinir ve kalitesiyle öne çıkmıştır. Daha önceleri Hewlett-Packard olarak bilinen marka, geçtiğimiz birkaç yıl içinde gelişmiş ürün ve hizmetlerinin yanı sıra marka olarakta tam bir revizyona girdi.
Peki Hp neden bu kadar popüler?

HP'nin temel felsefesi herkesin kolayca erişebileceği bir teknoloji yaratabilmektir. Her organizasyonda ve dünyadaki her toplumda her kişiye ulaşabileceklerine inanıyorlar.
Bu vizyondan dolayı, çok tanınmış olmaları şaşırtıcı değil. İnsanları şaşkına çeviren deneyimler üretmek için ürünlerini keşfetmek ve yeniden icat etmek onların amaçlarıdır.
Dolayısıyla, en iyi baskı ürünlerini üretmişlerdir.

Yeni HP markası altında sunduğu hizmetler:

Basılı ürünleri, dünyanın en güvenli baskı çözümlerini sağlar. Hp A3 yazıcıları, verileri, dokümanları ve cihazları güvence altına alıyor. Hp kolayca kullanılabilen bulut tabanlı teknolojisiyle, heryerden erişilebilir bir yapı oluşturmuştur. Uygun fiyatlı yaygın renk teknolojisiyle HP, sayfa başına baskı maliyeti ilede avantajlıdır.

Hp dizüstü bilgisayar ve masaüstü bilgisayar pazarında da  hem ev kullanımı hem de iş için farklı fiyat skalasında ve özelliklerde bir çok modeli en uygun fiyatlarla tüketiciyle buluşturur. Yaygın ve kaliteli hizmet ağı ilede teknik destek, sürücü, yerinde hizmet ve telefonla destek hizmetlerinide başarıyla sürdürdüğü için yaygınlaşmıştır.

Hp sunucu pazarında da uzun yıllardır oturmuş bir yere sahiptir. Proje bazlı büyük işlerde oldukça rekabetçidir. Sunucu teknolojisi, desteği ve parça temini ile diğer markalara fark atmış, özellikle yerinde teknik servis hizmeteriylede kurumsal pazarda güçlü bir yer edinmiştir.

Yazıcı Piyasasında Yaptıkları ürünler kalite standartlarına uygun:
HP Office Jet Pro Yazıcıları, en çok 5 kullanıcıyla entegre olabilir. Hız ve üretkenlik bakımından çok değerli işlevselliği olan 200 ila 2000 aylık baskı kapasitesine sahiptir. Bu kobiler ve küçük işletmeler için uygun bir çözümdür.

HP Geniş Formatlı İş Yazıcıları, 15 kullanıcıya kadar entegre olabilir. Bu iş yazıcısı ayda 750 ile 6000 sayfa arasında yazdırabilir ve en düşük toplam sahip olma maliyetine sahiptir. Orta ölçekli işletmeler için idealdir.

HP Laser Jet Yazıcılar, 25 kullanıcıya kadar entegre olabilir ve mükemmel güvenlik özellikleri ve baskı özümleri sunmaktadır. Ayda 200 ile 25000 sayfa arasında baskı kapasitesine sahip olabilirler. İzlenmesi gereken çok dokümantasyona sahip büyük işletmeler için idealdir.

HP Design Jet Yazıcılar, geniş formatlı baskı için endüstri standardı belirler hale gelmiştir. 25 kullanıcıya kadar entegre çalışabilir. 60 inç genişliğe kadar olan sayfaları oldukça hızlı basabilir.
Büyük ölçekli firmalarda ve mimari ve medya şirketlerinde kullanılmaktadır.

HP, kaliteli baskıların son derece yüksek bir değerde hızlı bir şekilde üretilmesini sağlayan baskı çözümü ürünleri ve bunlara karşılık gelen tüm hizmetleri sunmaktadır. Ürün ve hizmet sunumuyla, üretkenliklerini arttırırken yüksek kaliteli doküman baskı yetenekleriyle işletmelere profesyonel çözümler sağlamaktadır.  Hp ev kullanıcıları için çözümler üretirken işletmeler ya da büyük sanayiler içinde çözümler üreterek her ölçüde sunduğu çözümlerle yazıcı, kişisel bilgisayar ve sunucu pazarında sağlam bir marka haline gelmiştir.

Hp yazıcılarla ilgili diğer yazılar için tıklayın


YazıcıTeknik.com

Yazıcı, Plotter, Scanner gibi tüm ofis ürünleriniz için teknik destek...
Yazıcı servisi ve teknik destel, Mecidiyeköy de teknik servisimiz, size hp, xerox, canon, samsung, oki marka laser yazıcı servisi, mürekkep tanklı yazıcı servisi ve inkjet yazıcı servisi ile çok fonksiyonlu yazıcı servisleri konusunda hizmetinizdeyiz.

Adres

  • Bürosis Büro Sistemleri Ltd. Şti.
  • Mecidiyeköy Mahallesi, Atakan Sk. No:23/A, 34381 Şişli/ISTANBUL
  • Faks:+90 212 272 67 38

  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.