Beğenilen Canon Ürünleri ve Kısa Açıklamaları

Merkezi Tokyoda bulunan Canon 1937 yılında, "her eve bir kamera" hedefiyle, kaliteli 35mm kamera üretmek üzere kuruldu. Şirket adını Budizmde Bağışlama Tanrıçası "Kwanon"la aynı adı taşıyan kameradan aldı.

 

Canon bugün dünya çapında üretim ve pazarlama faaliyeti sürdürüyor ve şirket olarak misyonunu sürekli büyüyerek ve yatırım yaparak dünyaya olumlu katkıda bulunmak olarak tanımlıyor.

Kuruluşunu izleyen ilk otuz yılda teknoloji ve yaratıcılıkta ileri adımlar gerçekleştiren Canon, sonraki otuz yılda sunduğu ürün ve hizmetleri başarıyla zenginleştirerek, ofis otomasyonu ve elektronik alanında üstün nitelikli ürünlerin yaratıcısı oldu.

Canon, dijital ve SLR kameraların yanı sıra en üstün fotoğrafik ekipmanlar, yazıcılar, tarayıcılar ve dürbünler de dahil olmak üzere tüketici ve profesyonel görüntüleme ürünleri üretmektedir.

Ofis Ürünlerinde de tüketicilerin beğenisini kazanmış ve çok tercih edilenler listesine adını yazdırmayı başarmıştır. Pixma, Maxify, i-Sensys kategorileri altında toplanan bazı yeni veya beğeni almış yazıcı ve tarayıcı ürünlerini şu şekilde tanıtabiliriz;

 

 

Doldurulabilir Mürekkep Tanklı Yazıcılar

Pixma G1400: Evde veya ofiste, uygun maliyetli, yüksek kaliteli belgeler yazdırmak ve fotoğraflar basmak için uygun, yüksek verimlilikli, tek işlevli yazıcı.

Pixma G2400: Hem belge yazdırması hem de fotoğraf basması gereken kullanıcılara uygundur. ev/ofis ortamlarına mükemmel biçimde entegre olur.

Pixma G3400: Wi-Fi özellikli, "Canon PRINT" uygulaması aracılığıyla PC'nizden ve akıllı cihazlarınızdan kablosuz baskı almanızı sağlar. ev, ev - ofis ve küçük şirket ortamlarında kullanım için uygundur. 

Pixma G4400: Wi-Fi ile bulut özelliklerine sahiptir. Yazıcı, fotokopi makinesi, tarayıcı ve faks, ev veya ofis için düşük maliyetli baskı ve güçlü belge işleme özellikleri sunar. Ev ve ofis kullanımı için uygundur.

 

 

Belge ve Fotoğraf Yazıcıları:

Yazının Devamı İçin Tıklayınız...


YazıcıTeknik.com

Yazıcı, Plotter, Scanner gibi tüm ofis ürünleriniz için teknik destek...
Yazıcı servisi ve teknik destel, Mecidiyeköy de teknik servisimiz, size hp, xerox, canon, samsung, oki marka laser yazıcı servisi, mürekkep tanklı yazıcı servisi ve inkjet yazıcı servisi ile çok fonksiyonlu yazıcı servisleri konusunda hizmetinizdeyiz.

Adres

  • Bürosis Büro Sistemleri Ltd. Şti.
  • Mecidiyeköy Mahallesi, Atakan Sk. No:23/A, 34381 Şişli/ISTANBUL
  • Faks:+90 212 272 67 38

  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.