Hp Ürünleri ve Tanıtımı

HP, 1939’da kurulmasından bu yana teknoloji dünyasında emin adımlarla ilerlemekte ve son yıllarda yaptığı yeniliklerle adından sıklıkla söz ettirmektedir.

 

Yazıcı, tarayıcı, çizici, masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, tabletler, bunlara bağlı tamamlayıcı ürünler ve aksesuarlarla birlikte çok geniş bir yelpazede çalışmakta, gelişen teknolojiyle birlikte  kullanıcı isteğine göre birçok modelde beklentileri karşılamaktadır.

Bu alanlarda Hp’nin en beğenilen ürünleri ve son yıllarda özellikle bilgisayar, tablet alanında yaptığı yenilikleri gözardı etmek olmaz.

HP, dizüstü bilgisayarlarda kullanıcıların beklentisini karşılayacak özelliklere sahip kaliteli ve yenilikçi ürünler ortaya koyuyor ve gelişen teknolojiye bağlı olarak daha da iyileştiriyor. Birçok iyi özelliği tek üründe toplayabiliyor. Tüm bu bilgilere bakınca şaşırmayacağınız üzere, dünyada en fazla dizüstü satışını yıllardır HP yapmakta. Bunlardan bazılarını örnek göstermek gerekirse;

HP Envy Dizüstü Bilgisayarlar; Yüksek performansı 1.3 cm kalınlıkta, 1.5 kg’dan daha düşük bir ağırlıkta ve 10 saat yetebilen pil ömründe birleştirebilmiş bir ürün.

HP Spectre Laptop; 10.4 mm incelik, tüm gün yetebilecek pil ömrü, güçlü işlemcisi ve başka birçok özelliğiyle tüketicilerin beğenisini kazanmış bir seri.

HP Elitebook Serileri; Özellikle ofis kullanımları için üretilmiş yüksek performanslı bilgisayarlardır. HP’nin en çok satılan dizüstü ürünleri bu serilerdir.

HP  Classmate Dizüstü Bilgisayarlar; Öğrenci dostu bilgisayar çözümü. HP Sınıf arkadaşı PC. Ekonomik, dayanıklı ve güçlü.

HP Compaq Dizüstü Bilgisayarlar; Uygun fiyatıyla temel ofis/ev kullanıcıları için ideal.

HP Stream Pro Dizüstü Bilgisayarlar; Ultra ince ve sınıf veya mobil iş gücü için hazır olan dizüstü bilgisayar serisi. HP'nin "Önce Bulut" tasarımı süper şık, ince ve sınav veya ders sırasında ortam gürültüsünden en az düzeyde etkilenilmesi için pervanesizdir.  

 

Gün geçtikçe gelişen teknolojiyle birlikte baskı teknolojisinde birçok yenilik, kullanıcılar için kolaylık sağlanmıştır. HP bu gelişmeleri yakından takip ediyor, ürünlerinin kalitesiyle çoğu kullanıcının favorisi oluyor. Özellikle LaserJet yazıcıları kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünler olmakla birlikte diğer beğenilen ve en yeni bazı ürünlerini şu şekilde gösterebiliriz;

SİYAH-BEYAZ YAZICILAR;

HP LaserJet Pro M435nw Çok İşlevli Yazıcı

HP LaserJet Pro MFP M426fdw-dn

HP LaserJet Pro MFP M227fdw-sdn

HP LaserJet Pro MFP M225dw

HP LaserJet Pro M521dw MFP

 

Yazının Devamı İçin Tıklayınız...


YazıcıTeknik.com

Yazıcı, Plotter, Scanner gibi tüm ofis ürünleriniz için teknik destek...
Yazıcı servisi ve teknik destel, Mecidiyeköy de teknik servisimiz, size hp, xerox, canon, samsung, oki marka laser yazıcı servisi, mürekkep tanklı yazıcı servisi ve inkjet yazıcı servisi ile çok fonksiyonlu yazıcı servisleri konusunda hizmetinizdeyiz.

Adres

  • Bürosis Büro Sistemleri Ltd. Şti.
  • Mecidiyeköy Mahallesi, Atakan Sk. No:23/A, 34381 Şişli/ISTANBUL
  • Faks:+90 212 272 67 38

  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.